Stoly ve zlatém řezu
1 prosince, 2020

Solfeggio frekvence

VIBRACE ZVUKU JSOU DECHEM STVOŘITELE ... na počátku bylo Slovo, vlnění, vibrace.

Pro vyladění, uvolnění a relaxaci používám terapeutický hudební nástroj, vibrafon Tóny života od Gabriela Pospíšila. Tóny života vychází z prastarých Solfeggio frekvencí a ideálně reagují jak s naším tělem tak i s prostorem. Jejich účinek je ojedinělý.

V nabídce mám také samostatný Srdeční tón 528 Hz, který dle biologů regeneruje buňky člověka a má vliv na DNA. Je ideální pro osobní terapii do každé rodiny, pro terapeuty pro uvolnění a naladění klienta.

Každý zvuk je navíc spojen se svým obrazcem a vůní. V této kombinaci má největší účinek. Proto jsem moc rád, že Vám mohu nabídnout Srdeční vůně, které podporují v člověku účinek Solfeggio frekvence 528 Hz. Pro Solfeggio frekvence je optimální také obrazec květ života.

Autorem vibrafonu Solfeggio frekvencí je slovenský hudebník Gabriel Pospíšil, který tento jedinečný nástroj vyvinul a nazval jej Tóny života. Děkuji, že jej mohu zastupovat v České republice a přinést tyto frekvence živě našim posluchačům. Gabriel má své Tóny života v rozšířeném provedení pro pořádání koncertů včetně doprovodu zpěvem a hraním na fujaru. Věřím, že jej opět uvidíme u nás naživo v ČR. 

Podrobnosti o Solfeggio frekvencích najdete zde

Ročníková práce Hannah Andrýskové o Solfeggio frekvencích

Záznam z představení Duše K s Gabrielem Pospíšilem o Solfeggio frekvencích

Gong srdeční tón Solfeggio frekvence 528 Hz - doporučené použití

Zvukové terapie nově zahrnují i hraní na speciální tóny - 78 Hz "Ozón" a 586 Hz "Cirkulace"


Rozsah činnosti

  • energetickou očistu a harmonizaci prostoru od současných i minulých vlivů
  • osobní zvukovou terapii pro uvolnění těla i mysli a nalezení potřebného
  • skupinové muzikoterapie  - dle domluvy mohu za vámi přijet po celé Moravě i Čechách

Ceník služeb

  • energetické čištění a harmonizace prostoru od minulých i současných zátěží podle domluvy a náročnosti 8-15.000,-Kč
  • osobní Solfeggio zvuková terapie dle domluvy od 1.500,-Kč / 30 minut - v Brně
  • skupinové Solfeggio muzikoterapie - nejbližší místa, termíny a ceny najdete zde  
  • PRODEJ (výhradní zastoupení v ČR) - osobní Srdeční tón Solfeggio frekvence 528 Hz - samostatný hudební gong (srdeční tón je originální ruční práce Gabriela Pospíšila, je zabalen ve zlaté látce jako dárek a je umístěn v papírové krabičce, součástí je samozřejmě speciální palička na cinkání) - objednání na eshopu Harmony Design
  • PRODEJ - párové živé srdeční vůně vyrobené předním alchymistou v ČR speciálně pouze pro Solfeggio Srdeční tón 528Hz a Zdravý domov, podporují harmonii srdce - objednání na eshopu Harmony Design