Terapie Solfeggio frekvencemi
1 prosince, 2020
Řešení vlivu elektrosmogu
1 prosince, 2020

Harmonický design

Několik let jsem nosil v hlavě tvary harmonických designových stolů. A nyní se mi podařilo tento nápad zrealizovat a stoly jsou na světě pod značkou Harmony Design :-)

Mám rád ladné a podporující křivky přírody, tedy krásné věci, které dotváří interiér a pozitivně působí na naši mysl, tělo i duši. Stoly jsem navrhl podle přírodní geometrie zlatého řezu a Feng Shui. Stoly jsou z masivního dřeva (jasan, buk, ořech ...) o tloušťce 4cm a jsou vykládané drahými kameny, které podporují pohodu a soustředění při práci a jsou navíc designovým šperkem v interiéru.

Můžete si vybrat kruhové nebo čtvercové konferenční stolky s mandalami z drahých kamenů, kde každý typ kamene podporuje něco jiného. Základním tvarem mandaly je tzv. Polibek Venuše. Což je dráha, kterou vykreslí planeta Venuše vůči Zemi jednou za osm let. Tento tvar v sobě zahrnuje zlatý řez, pentagram, který nás i prostor maximálně podporuje.

podrobnosti ke konferenčním stolkům 

Pracovní stoly jsou ve větším i menším provedení a opět s drahými kameny. Tentokrát je lze vyměňovat dle potřeb a naladění. Stoly mohou být jak na pevných dřevěných podnožích, kopírující tvar desky, nebo zvedacích elektrických podnožích, které nám umožní měnit pozici při práci a tím méně namáhat tělo. Jsou vhodné jak do kanceláře tak i domů.

podrobnosti k pracovním stolům

Jednací stoly do zasedačky pro přínosná pracovní jednání nebo jídelní stoly pro potěšení a radost z jídla nebo jen pro příjemné posezení. Ty jsem navrhl ve tvaru speciálních elips.

podrobnosti k jednacím a jídelním stolům

Jsem moc rád, že vám tyto šperky do interiéru mohu nabídnout. Neváhejte se ozvat. :-)

Pro interiéry mám v nabídce také harmonizující energetické obrazy pro zvýšení energie i zdraví. Jako první Květ života a Polibek Venuše.

podrobnosti k obrazům na plátně

Vše najdete na novém eshopu Harmony Design.