Očistná a uvolňující frekvenční lázeň – Znojmo – čtvrtek 19.10.2023
11 srpna, 2023
Očistná a uvolňující frekvenční lázeň – Pyramidy v Postoupkách – pátek 13.10.2023
13 srpna, 2023
Zobrazit vše

Očistná a uvolňující frekvenční lázeň – Pyramidy v Postoupkách – sobota 14.10.2023 – přidaný termín

Vibrace tónů budou umocněny tvarem pyramidy. Obojí je totiž vyladěno na stejných principech jako lidské tělo. O to větší zážitek to bude. 🙂 

Termín – sobota 14.10.2023 v 16:00-18:00 hodin.

Vstupné předem 650,- Kč, na místě 750,-Kč.

Vstupenky a přihlášení u paní Mirky Večerkové na e-mail laskakzivotu@post.cz a tel. 737754976, možno domluvit i přespání v pyramidě za zvýhodněnou cenu.

Adresu setkání najdete zde. Parkování u pole před pyramidou, případně v přilehlých uličkách. Podrobnosti na http://pyramidyvpostoupkach.cz/.

Vibrace tónů budou umocněny tvarem pyramidy. Obojí je totiž naladěno na stejných principech jako lidské tělo. O to větší zážitek to bude. 🙂Podpoříme své srdce i celé tělo Solfeggio frekvencemi, které nás zrodily a vrací nás do původních vibrací. Hluboce se uvolníte a povznesete své tělo i ducha. Solfeggio tóny pronikají do hlubin podvědomí a silně podporují léčení a transformaci. Harmonizují naše biopole i fyzické orgány.  

Uslyšíte u nás jedinečný terapeutický vibrafon Tóny života, který obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících prastarou hudební stupnici. A navíc dva hluboké tóny, jeden uzemňující a druhý otevírající intuici.

Pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů při poslechu nejlépe ležíte a necháte se unášet harmonizujícím zvukem. V hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne a vnímáte pouze své tělo.

Doporučuji si vzít sebou – karimatku, deku (spacák), volné oblečení (z přírodního materiálu), vodu ve skleněné nebo kovové láhvi, kamínky případně náramky k navibrování, doma nechte kovové řetízky a hodinky (případně sundáte před hraním), sebou dobrou náladu a doma nechte veškerá očekávání. 🙂 

Na hraní bude možnost koupit i osobní Srdeční tón 528 Hz a Srdeční párové vůně .