Solfeggio hudební uvolnění a harmonie – Velké Bílovice – sobota 22.4.23
19 března, 2023
Očistná a uvolňující frekvenční lázeň – Pyramidy v Postoupkách za úplňku – pátek 5.5.2023 – vyprodáno
19 března, 2023
Zobrazit vše

Očistná a uvolňující frekvenční lázeň – Studénka – čtvrtek 27.4.2023

Vibrafon Solfeggio Tónů života

Očistná vibrační lázeň Solfeggio Tónů života ve Studénce ve čtvrtek 27.4.2023 v 18:00-20:00 hodin. 

místo – sál tělovýchovného spolku Cobra, nám. Republiky 700, Studénka, karimatku a deku prosím sebou.

cena – předem 590,- Kč, na místě 690,-Kč – vstupenky zde.  

Závazné přihlášení prosíme nejpozději dva dny předem buď koupí vstupenky nebo u paní Ivety Vilišové na e-mail ivetavilisova@seznam.cz nebo telefon 728263656.

 

Hluboká uvolňující muzikoterapie Solfeggio Tónů života startuje ozdravné procesy v našem těle. Přináší nám radost a naladění do stavu při našem zrození. Solfeggio tóny vychází z vibračních zákonitostí lidského těla a přináší hluboké uvolnění a odpočinek, povznášejí tělo i ducha. Mají sílu proniknout do hlubin podvědomí a silně harmonizují naše biopole i fyzické orgány.  

Uslyšíte u nás jedinečný terapeutický vibrafon Tóny života, který obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících prastarou hudební stupnici. A navíc dva hluboké tóny – jeden uzemňující a druhý otevírající intuici. Zmínky o Solfeggio frekvencích sahají do středověku, kdy byly součástí gregoriánských chorálů zpívaných především v gotických katedrálách.

Pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů při poslechu ležíte a necháte se unášet harmonizujícím zvukem. V hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne a vnímáte pouze své tělo.

Na hraní bude možnost koupit i osobní Srdeční tón 528 Hz a Srdeční párové vůně .