Nová recepce podle zlatého řezu
14 srpna, 2021
Solfeggio frekvence Tóny života – Praha pátek 15.10.2021
1 září, 2021
Zobrazit vše

Solfeggio frekvence Tóny života – Ostrava 5.9.2021

V neděli 5.9.2021 v 16 hodin se opět potkáme v Ostravě v Živa centru v sále se zajímavou akustikou.

Uslyšíte terapeutický vibrafon Tóny života, který obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících starověkou hudební stupnici. Jde o jediný hudební nástroj u nás. Zmínky o těchto frekvencích sahají do starověku, kdy byly součástí gregoriánských chorálů zpívaných především v gotických katedrálách Kombinace těchto tónů má sílu proniknout do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci. Zároveň Tóny života ukazují, co je třeba v tělu řešit. Solfeggio frekvence mají vliv na DNA, biopole i fyzické orgány lidského těla. Povznášejí tělo i ducha. Jak zvuková terapie probíhá: Při poslechu ležíte na karimatce pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů. Necháte se unášet tóny a vnímáte v hlubokém uvolnění své tělo.
Délka terapie: cca 1 hodina
Cena: 500 Kč
Počet míst omezen, doporučujeme závaznou registraci v rezervačním systému: https://ziva-ova.cz/rezervace/
Adresa: Živa centrum, Nádražní 46, 702 00 Ostrava 2 , bývalý Burgas, poblíž ulice 30.dubna a křižovatky Českobratrská – Nádražní, tramvajová zastávka – Důl Jindřich
Autorem tohoto vibrafonu je slovenský hudebník Gabriel Pospíšil, který tento jedinečný nástroj vyvinul a nazval jej Tóny života. Děkuji, že jej mohu zastupovat v České republice a přinést tyto frekvence živě našim posluchačům. Gabriel má svoje Tóny života v rozšířeném provedení pro pořádání koncertů včetně doprovodu zpěvem a hraním na fujaru. Věřím, že jej opět uvidíme u nás naživo.
Podrobnosti o Solfeggio frekvencích najdete zde: https://www.zdravy-domov.cz/…/tony-zivota-solfeggio…/
Záznam z představení Duše K s Gabrielem Pospíšilem o Solfeggio frekvencích: https://www.youtube.com/watch?v=Y7gky53BuOI
Gong srdeční tón Solfeggio frekvence 528 Hz – doporučené použití: https://www.zdravy-domov.cz/…/gong-srdecni-ton…/
Kontakt a dotazy:
Jindra Roubalová
737938643