Solfeggio hudební uvolnění a harmonie – Velké Bílovice – neděle 23.4.23
19 března, 2023
Zobrazit vše

Jedinečné vibrační uvolnění a povzbuzení – Pyramidy v Postoupkách za úplňku – pátek 5.5.2023

Jedinečné místo v PYRAMIDĚ v Postoupkách v jedinečný čas – v pátek 5.5.2023 v 18:00-20:00 hodin za úplňku! 🙂

Cena předem 590,- Kč, na místě 690,-Kč – vstupenky zde.

Vibrace tónů budou umocněny tvarem pyramidy. Obojí je totiž naladěno na stejných principech jako lidské tělo. O to větší zážitek to bude. 🙂

Podpoříme své srdce i celé tělo Solfeggio frekvencemi, které nás zrodily a vrací nás do původních vibrací. Hluboce se uvolníte a povznesete své tělo i ducha. Solfeggio tóny pronikají do hlubin podvědomí a silně podporují léčení a transformaci. Harmonizují naše biopole i fyzické orgány.  

Uslyšíte u nás jedinečný terapeutický vibrafon Tóny života, který obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících prastarou hudební stupnici. A navíc dva hluboké tóny, jeden uzemňující a druhý otevírající intuici.

Pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů při poslechu nejlépe ležíte a necháte se unášet harmonizujícím zvukem. V hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne a vnímáte pouze své tělo. Karimatku a deku prosím sebou.

Cesta na http://pyramidyvpostoupkach.cz/

Závazné přihlášení prosíme nejpozději den před akcí koupí vstupenky na Harmony-design.cz nebo u paní Mirky Večerkové na e-mail laskakzivotu@seznam.cz a tel. 737754976, možno domluvit i přespání v pyramidě za zvýhodněnou cenu.

Na hraní bude možnost koupit i osobní Srdeční tón 528 Hz a Srdeční párové vůně .