Vibrace kolem nás a v nás – Brno duben / květen 2021 – připravujeme
9 ledna, 2021
Celkové řešení zdraví rodiny z pohledu elektrosmogu – Brno duben / květen 2021 – připravujeme
9 ledna, 2021
Zobrazit vše

Denní seminář o zdraví, harmonii a prosperitě domova i kanceláře – Brno květen / červen 2021 – připravujeme

Celostní pohled na řešení zdravého prostoru a jeho vlivu na zdraví a pohodu člověka

Celodenní seminář je rozdělen na 3+1 část –

  • Zdravé bydlení, Stavební medicína a evropské Feng Shui z jiného pohledu, propojení s lidským tělem, vyladění vibrací kolem nás a pro nás. Jak si uzdravit svůj domov.
  • Řešení elektrosmogu jak v nové výstavbě tak ve stávajícím bydlení nebo firmě
  • Tajemství vody, její čistota a vitalita, harmonie – dozvíte se informace o unikátních vlastnostech vody, o její paměti, jak si ji vyčistit a harmonizovat.
  • Tóny života – zazní harmonizující a uvolňující tóny Solfeggio frekvencí na jediném vibrafonu v ČR, hudební relaxace.

Ukážeme si souvislosti, co je více a co méně důležité. Jak podpořit své zdraví, zdraví rodiny a vnést do života pohodu, štěstí, harmonii a prosperitu.

Ukážeme si jak využít výsledky ojedinělého výzkumu vlivu tvarů staveb na život uvnitř a zásadní propojení světově platné nauky Feng Shui s čínskou medicínou a orgány lidského těla. Řekneme si co to je Stavební medicína, jaké metody zahrnuje a proč vznikla (například jak si pomoci od elektrosmogu v ložnici, dětském pokoji i při práci na počítači nebo telefonování). Jak prostor kolem nás ovlivňuje naše emoce, různé oblasti života, tělesné orgány i jejich funkci. Probereme jednotlivé místnosti domu nebo bytu, co je vhodné pro ložnici, kuchyni, dětské pokoje atd. Dozvíte se, proč mnohdy nezabírá léčba člověka, když není vyléčen prostor, kde se bydlí nebo pracuje.

Dáme si do souvislostí zdravou a vitální vodu, harmonický zvuk a kvalitní vzduch doma i ve firmách. Podělím se s vámi o zajímavé poznatky a zkušenosti plynoucí z dlouholeté praxe. Rád zodpovím vaše dotazy. Na závěr dne se ponoříme do relaxačních tónů Solfeggio frekvencí. Zvuk má totiž na lidské tělo nejsilnější vliv.

Místo – Brno – upřesníme dle aktuální situace

Termín – květen / červen 2021 – upřesníme

Cena 1.500,-Kč /os. při rezervaci a platbě předem, na místě 1.700,-Kč, délka trvání cca od 10 do 17 hodin

Rezervujte již nyní