Vibrace kolem nás – Brno 7.10.2019 ve 12:30
11 září, 2019
Tóny života – Solfeggio frekvence
14 prosince, 2020
Zobrazit vše

Denní seminář o zdraví, harmonii a prosperitě domova i kanceláře

Celostní pohled na řešení zdravého prostoru a jeho vlivu na zdraví a pohodu člověka

  • Zdravé bydlení, Stavební medicína a evropské Feng Shui z jiného pohledu, propojení s lidským tělem, spojení s elektrosmogem a jak na něj, vyladění vibrací kolem nás a pro nás.
  • Tajemství vody, její čistota a vitalita, harmonie – informace o unikátních vlastnostech vody, o její paměti, jak si ji vyčistit a harmonizovat.
  • Tóny života – harmonizující a uvolňující tóny Solfeggio frekvencí na jediném vibrafonu v ČR, hudební relaxace.

Ukážeme si souvislosti, co je více a co méně důležité. Jak podpořit své zdraví, zdraví rodiny a vnést do života pohodu, štěstí, harmonii a prosperitu.

Ukážeme si výsledky ojedinělého výzkumu vlivu tvarů staveb na život uvnitř a zásadní propojení světově platné nauky Feng Shui s čínskou medicínou a orgány lidského těla. Řekneme si co to je Stavební medicína, jaké metody zahrnuje a proč vznikla (například jak si pomoci od elektrosmogu v ložnici, dětském pokoji i při práci na počítači nebo telefonování). Jak prostor kolem nás ovlivňuje naše emoce, různé oblasti života, tělesné orgány i jejich funkci. Probereme jednotlivé místnosti domu nebo bytu, co je vhodné pro ložnici, kuchyni, dětské pokoje atd. Dozvíte se, proč mnohdy nezabírá léčba člověka, když není vyléčen prostor, kde se bydlí nebo pracuje.

Dáme si do souvislostí zdravou a vitální vodu, harmonický zvuk a kvalitní vzduch doma i ve firmách. Podělím se s vámi o zajímavé poznatky a zkušenosti plynoucí z dlouholeté praxe. Rád zodpovím vaše dotazy. Na závěr dne se ponoříme do relaxačních tónů Solfeggio frekvencí. Zvuk má totiž na lidské tělo nejsilnější vliv.

Přivezeme také mnoho zajímavých energetických a harmonizačních doplňků. Sebou můžete vzít půdorys svého bydlení (ideálně se světovými stranami), dotazy co vás zajímá, něco na lehnutí či sednutí, psací potřeby a dobrou náladu. J

Místo + termín + cena:

Jóga Jihlava, Husova 1310/11

sobota 19.10.2019 od 10:00 do 18:00 hodin s přestávkou na oběd

cena 1.528,-Kč /os. při rezervaci a platbě předem, na místě 1.741,-Kč

Lektor + rezervace (přímo u mě):

Ing. Petr Makeš

+420 608 617 211, info@zdravy-domov.cz, www.zdravy-domov.cz