Témata

Zdravé bydlení, Stavební medicína a Feng Shui z celostního pohledu

[showhide type=“ofengshui“]

Celostní pohled na uzdravení domova, jak podpořit své zdraví i zdraví celé rodiny a vnést do života pohodu, štěstí a harmonii

Ucelený přehled metod harmonizace a uzdravení domu nebo bytu. Vhodné pro stávající bydlení i pro návrhy nových domů.

Čím začít, co je více důležité a co méně. Jak podpořit své zdraví i zdraví celé rodiny a vnést do života pohodu, štěstí a harmonii. Ukážeme si výsledky unikátního výzkumu vlivu tvarů staveb na život uvnitř a zásadní propojení Feng Shui s čínskou medicínou a orgány lidského těla. Řekneme si co to je Stavební medicína a proč vznikla, jak prostor kolem nás ovlivňuje naše emoce, různé oblasti života, tělesné orgány i jejich funkci. Dozvíte se, proč mnohdy nezabírá léčba člověka, když není vyléčen prostor, kde se bydlí nebo pracuje.

Podělím se s Vámi o zajímavé poznatky a zkušenosti plynoucí z mnohaleté praxe. Získáte ucelený přehled o metodách harmonizace a uzdravení domova i kanceláře potřebný při rekonstrukcích, nových stavbách nebo jen změnách interiéru. Řekneme si co je důležité řešit jako první a co v následujících krocích. Metody vedoucí zdravému, šťastnému a plnohodnotnému bydlení jsme nazvali Stavební medicínou.

[/showhide]


Tajemství vody, její čistota a vitalita, harmonie

[showhide type=“ovode“]

Je důležité jakou vodu pijeme – nejlépe čistou a harmonickou

Skrytá tajemství vody a její význam pro tělo.

Jak vodu ovlivňuje slovo, hudba, myšlenka, obraz. Proč a jak čistit vodu. Jak ji harmonizovat, aby přinášela tělu největší prospěch. Proč si vody vážit a starat se o ni.

[/showhide]


Jak rozumně chránit své zdraví před elektrosmogem

[showhide type=“oelektrosmogu“]

Nebát se, ale umět si pomoci! Co je to elektrosmog, odkud přichází a hlavně co s tím!

Názorný a praktický seminář na aktuální téma ochrany a zmírnění vlivu elektrosmogu pro širokou laickou veřejnost. Je doplněn mnoha příklady a praktickými doporučeními. Dozvíte se přehlednou formou co je to elektrosmog, proč a kde vzniká (například lampy u lůžek, mobilní a domácí telefony, wifi, notebooky, tablety, vysílače mobilních operátorů, vysoké vedení apod.).

Co může způsobit podle nezávislých studií a výzkumů a jak se mu účinně bránit mnohdy s minimálními náklady!! Proč má tak zásadní vliv na fyzické zdraví a psychiku dětí i dospělých, intuici i rozšířené duchovní vnímání.

Mnoho lze zlepšit vlastními silami! Účelem není techniku zcela zavrhnout, ale rozumně ji využívat!

[/showhide]


Termíny a místo nejbližších akcí