Ohrada u Bílovce – 4.10.2022
27 září, 2022
Řešení elektrosmogu
10 října, 2022
Zobrazit vše

Uvolňující muzikoterapie Solfeggio frekvencí – Pyramida Jednoty Bohdalov – pátek 21.10.2022

Solfeggio frekvence v pyramidě

Srdečně zvu na jedinečný zážitek – Solfeggio frekvence zazní poprvé v pyramidě, která je vytvořena podle stejných principů jako samotné Solfeggio frekvence.

Sejdeme se v Pyramidě Jednoty v Bohdalově na Vysočině. Propojíme se těmito Tóny života s pyramidami v Bosně, kde jsem v září hrál na pyramidě Slunce a Draka.

O to větší to bude zážitek. 

Necháte se unášet tóny Solfeggio frekvencí, vnímáte své tělo a plně se uvolníte.

Moc se těším. 🙂

 

Uděláme si společně radost a naladíme své srdce i celé tělo frekvencemi, které nás zrodily. A navíc v blahodárném prostoru. 

Solfeggio tóny přináší hluboké uvolnění a odpočinek, povznášejí tělo i ducha. Mají sílu proniknout do hlubin podvědomí a silně podporovat léčení a transformaci. Harmonizují biopole i fyzické orgány lidského těla. 

Proč se dříve zpívaly chorály v Solfeggio frekvencích v gotických katedrálách? Co dělají s naším tělem, DNA? Proč povznáší tělo i ducha? Proč mají oproti jiným hudebním nástrojům něco navíc? Rád popovídám při setkání.

Uslyšíte terapeutický vibrafon Tóny života, který obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících starověkou hudební stupnici. A speciální hluboký gong 78Hz, který uzemňuje a podporuje chuť do života. Zmínky o těchto frekvencích sahají do starověku, kdy byly součástí gregoriánských chorálů zpívaných především v gotických katedrálách.

Pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů ležíte při poslechu na karimatce, přikryti dekou. Necháte se unášet harmonizujícím zvukem a v hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne, vnímáte pouze své tělo.

Tóny života Solfeggio frekvencí nám pomáhají vrátit naše tělo do původního nastavení při stvoření.

 

Pátek 21.10.2022 v 18:00 hodin v Pyramidě Jednoty na Vysočině v Bohdalově 362 (bývalá pyramida pana Havelky), hrát začneme v 18:30. Karimatku a deku prosím sebou.

Podrobnosti o místu – www.pyramidajednoty.cz.

Vstupné 550,-Kč

Cena na místě 600,-Kč (kapacita cca 30 účastníků, vstupné se nevrací, možné poslat za sebe náhradníka).

Závazné přihlášení nejlépe koupí vstupenky nebo na mailu petr@harmony-design.cz.

 

Na hraní bude možnost koupit i osobní Srdeční tón 528 Hz a Srdeční párové vůně .