Očistná a uvolňující frekvenční lázeň – Brno – sobota 9.3.2024
30 ledna, 2024
Zobrazit vše

18 Solfeggio frekvencí – hluboké uvolnění a regenerace – Bratislava – sobota 2.3.2024

Bude to poprvé co s Janou zahrajeme „plnohodnotně“ na oba vibrafony 9 Zemských + 9 Nebeských Solfeggio frekvencí. Budou tedy dvě na sobě navazující hraní s klidným usebráním se do sebe mezi tím. Jde o půldenní akci. A to vše v klidném a podporujícím prostoru Lucia Piršelová v Bratislavě.

Sobota 2.3.2024 v 14-17 hodin

Bratislava, Hattalova 12/B (Hattalova 12/B – modrá budova, zvonek: Aliante, 2. poschodí vlevo, parkovaní zdarma.)

Vstupné předem pro přihlášené 45€, na místě 55€

Přihlášení u Lucie Piršelové na tel. +421914166617. POČET MÍST JE LIMITOVANÝ.

Solfeggio tóny přináší hluboké uvolnění a odpočinek, povznášejí tělo i ducha. Mají sílu proniknout do hlubin podvědomí, podporovat léčení a transformaci. Harmonizují biopole i fyzické orgány lidského těla, pracují s každým samostatně svým jedinečným způsobem.

Uslyšíte dva terapeutické vibrafony Solfeggio frekvencí. První obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících starověkou hudební stupnici a podporující naše fyzické tělo i duši – tyto tóny jsme nazvali POZEMSKÉ. Zmínky o nich sahají do hluboké minulosti, kdy byly součástí chorálů zpívaných především v gotických katedrálách. K nim zazní speciální hluboký gong pro propojení se zemí. Na tyto tóny bude hrát Petr Makeš, který s nimi pravidelně hraje několik let v Čechách a na Moravě v Brně, Znojmě, v pyramidě v Postoupkách, v Bosně a na mnoha dalších energetických místech.

Poté zahraje Jana Romanová na nový vibrafon druhých devíti Solfeggio frekvencí, které podporují především Ducha člověka – nazvali jsme je NEBESKÉ. Propojují nás s vesmírem. Tyto frekvence nám byly doposud neznámé a prameny o nich mlčí. Informace pro jejich vytvoření k nám přišly teprve loni a letos začalo hraní pro veřejnost.

Frekvence obou těchto vibrafonů, které nás propojují se zemí i s vesmírem, se setkávají v našem srdci. Je to naprosto jedinečný zážitek. Naladíme si své srdce i tělo frekvencemi, které nás zrodily.

Pro optimální relaxaci a působení tónů ležíte a necháte se unášet harmonizujícím zvukem. V hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne a vnímáte pouze své tělo a vibrace tónů.

Karimatku, přikrývku, případně polštářek pod hlavu vemte prosím sebou. Můžete si také vzít vodu ve skleněné nebo kovové láhvi a přívěsky z drahých kamenů k navibrování.

Poznámka – pokud nebudete moci přijít, pošlete prosím za sebe náhradníka. Děkuji.

Na hraní bude možnost koupit i osobní Srdeční tón 528 Hz .