Katalog stolů Harmony Design v nové úpravě :-)
29 října, 2022
Solfeggio Hradec
Očistná a uvolňující frekvenční lázeň – Hradec Králové – sobota 16.3.2024
25 ledna, 2024
Zobrazit vše

Očistná a uvolňující frekvenční lázeň – Bedihošť – pátek 22.3.2024

Vibrační očistná lázeň poprvé v Útulně pro duši v Bedihošti s druhou řadou Solfeggio frekvencíOtevírání srdce v přítomném okamžiku.

termín Pátek 22.3.2024 v 18:00-20:00 hodin.

místo – Útulna pro duši a tělo, z. s., Prostějovská 64, 798 21 Bedihošť

vstupné – 582,-Kč

Rezervace místa na workshop zde. V případě dotazů zavolejte na č. 603 295 696. 

Zálohu ve výši 300 Kč prosím zaplaťte ihned po registraci, a to na č. účtu 2801830572/2010. Do poznámky k platbě napište SOLFEGGIO FREKVENCE PŘÍSPĚVEK „JMÉNO“. Doplatek proběhne na místě.

 

Zmínky o Solfeggio frekvencích sahají do hluboké minulosti, kdy byly součástí gregoriánských chorálů zpívaných především v gotických katedrálách.

Co všechno budete moci procítit?

Uslyšíte dva jedinečné terapeutické vibrafony Tóny života, které obsahují celkem 18 Solfeggio frekvencí:

První vibrafon a jeho tóny jsme nazvali POZEMSKÝMI. Podporují naše fyzické tělo, biopole, čakry a pomáhají nám pracovat s našimi emocemi. 

Zazní také naprostá novinka – vibrafon druhých devíti Solfeggio frekvencí, které podporují především Ducha člověka. Tyto frekvence jsme nazvali NEBESKÝMI.

Kromě Solfeggio frekvencí uslyšíte i terapeutický hluboký „gong“ pro propojení se zemí a ladící především první a druhou čakru.

Jak to celé probíhá?

Pro optimální relaxaci a harmonizační působení tónů ležíte při poslechu na karimatce, přikryti dekou. Necháte se unášet harmonizujícím zvukem a v hlubokém uvolnění vypnete svou mysl od stresů všedního dne, vnímáte pouze své tělo.

Vezměte si podložku na ležení a polštářek, deku Vám půjčíme. Můžete si s sebou vzít k navibrování vodu ve skleněné láhvi a kamenné přívěsky.

Lektor:

Petr Makeš

„Přes dvacet let jsem se věnoval návrhům zdravého bydlení a vlivu vibrace prostoru na nás. To mě přivedlo i k vibracím zvuku a objevil jsem sílu Solfeggio frekvencí. Nyní hraji na jedinečné vibrafony Solfeggio tónů života a mám radost, když si lidé při hraní nejen odpočinou a hluboce se uvolní, ale zejména ozdravují a harmonizují své tělo tím, že se nechají unášet frekvencemi.“

Druhou radost mi nyní dělají návrhy a výroba harmonických stolů v křivkách zlatého řezu, v provedení masivního dřeva a vykládané drahými kameny.

Hledám cesty jak naladit sebe i ostatní. 🙂

www.Zdravy-Domov.cz

Moc se na vás těšíme.

Petr a tým Útulny

Útulna pro duši a tělo, z. s.

www.utulnaduse.cz

Na hraní bude možnost koupit i osobní Srdeční tón 528 Hz .