Nová recepce podle zlatého řezu
14 srpna, 2021
Harmonizující energetické stoly již hotovy :-)
19 ledna, 2022
Zobrazit vše

Párové vůně podporující harmonii srdce vytvořené pro Solfeggio Srdeční tón 528 Hz

Motto vůní: Jsme každý sám i přesto spolu, prolínáme se za zvuku tónů 

Tyto párové vůně byly vytvořeny pro srdeční oblast, srdeční tón. I když jsou párové, mužská a ženská polarita, každá pracuje samostatně a zároveň společně. Otevírají prostor klidu, bezpečí a s láskou Vás provedou k plnému propojení se s Vašim srdcem. A když si to dovolíte, tak možná ještě dál.

Poselství vůně muž (zelená):

V lásce a důvěře k tobě přicházím, se mnou se můžeš rozplynout. 

Jako když vstoupíš do náruče, kde naplno se můžeš rozvinout. 

Mužská vůně podporuje v člověku vyladění Srdečním tónem Solfeggio frekvence 528 Hz. Harmonizuje srdeční centrum, uvolňuje emoční napětí v oblasti srdce, dodává pocit ochrany a bezpečí, posiluje sebedůvěru, nastavuje správné vnímání mužských energií. Do lahvičky je vložen navibrovaný kámen avanturín.

Poselství vůně žena (růžová):

Jsem něžnou, hravou i veselou.

Spontánnost je mou proměnou. 

V lehkosti bytí tvořím nádheru. 

Ženská vůně podporuje v člověku vyladění Srdečním tónem Solfeggio frekvence 528 Hz. Harmonizuje srdeční centrum, uvolňuje emoční napětí v oblasti srdce, vyživuje láskou a milostí, vnáší rovnováhu do vztahů, nastavuje správné vnímání ženských energií. Do lahvičky je vložen růženín.

 

Použití:

Směs pro aroma péči. Jelikož se jedná o speciální vůně k osobnímu rozvoji, nejsou určeny k přímému potírání na kůži ani do difuzéru. Doporučujeme s vůni pracovat postupně. Začíná se nejprve s vůni muž a poté až s vůní ženy. Prvních pár dní ji mějte pouze jen u sebe. Poté si ji třeba 1x denně otevřete, přiložte pod nos a vnímejte vůni jen tolik kolik je vám příjemné. Vůně se přímo ladí na Vaší osobu a pracuje s Vámi pouze tempem, na které jste připraveni. Důvěřujte jejímu vedení a své intuici. Pokud si nebudete jistí, můžete se obrátit s dotazem na email petr@zdravy-domov.cz.

Složení:

Synergická směs pečlivě vybraných a vysoce kvalitních éterických olejů.

Růžová, ženská polovina vůně – Rosa damascena, Eugenia caryophyllata, Pelargonium graveolens, Mentha piperita, Rhododendron anthopogon, Lavandula angustifolia, Citrus limonum, Citral*, Linalool*, Geraniol*, Linalool*, Citronellol*, Limonene*, Benzyl Alkohol*, Eugenol*

Zelená, mužská polovina vůně –

Santalum album, Styrax tonkinensis, Acacia dealbata, Juniperus communis nana, Boswellia carterii, Pinus nigra, Cocoa theobroma, Citral*, Linalool*, Geraniol*, Linalool*, Farnesol*, Citronellol*, Limonene*, Isoeugenol*, Benzyl Benzoate* (*Alergeny)

Obsah: 2 x 5ml

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte oči. Neužívat vnitřně. Nepoužívat neředěné na pokožku. Skladujte v chladu a temnu. Spotřebujte nejlépe do: 36 měsíců od data výroby

Výrobce: Dary Země (www.daryzeme.eu) ve spolupráci s Petrem Makešem a Janou Hrubanovou

Prodej: Ing. Petr Makeš, tel. 608 617 211, eshop Harmony Design

Cena: 3.000,-Kč / pár + poštovné