Setkání s meditací a muzikoterapií – Brno úterý 25.10.2022
12 října, 2022
Solfeggio muzikoterapie – Slavkov u Brna – 9.11.2022
28 října, 2022
Zobrazit vše

Kakaová ceremonie + Solfeggio frekvence – Olomouc 17.11.2022

Chuťový a hudební zážitek v jednom. Obojí se doplňuje a podporuje. 🙂 

Pojďme vstoupit do přítomnosti, být při tom přítomni, když se děje náš život, zažít vnitřní tvůrčí vedení. K tomu si přizveme vědomou pomocnici – kakaovo-bylinnou medicínu, vibraci lásky, která umí navést k přesunu vědomí o půl metru níže, z hlavy do srdce. Posílíme spojení s naší esencí a prožívaní lásky a vděčnosti. Kakao propojuje se Zemí, s naším tělem fyzickým i emočním, a zároveň s nadjá a duší, vnitřním vedením, intuicí.

Kakao je bohaté na minerály jako hořčík, železo a zinek, obsahuje třikrát více antioxidantů než zelený čaj. Přírodní neuromodulatory fenethylamin a theobromin v kakau obsažené zvyšují v mozku hladiny serotoninu (dobrá nálada, radost), endorfinů (pocit štěstí, vděčnost), dopaminu (drive, motivace). O kakaovo-bylinné pastě, ze které si s bylinným čajem namícháme ceremoniální nápoj, se více dočteš v FB skupině Aramian kakao, první připnutý příspěvek.

Poté co nám kakaovo-bylinná medicína láska pomůže uklidnit mysl a najít vyváženost, míru, mír ve svém středu, naladíme své srdce i celé tělo Solfeggio frekvencemi, které nás zrodily. Solfeggio tóny přináší hluboké uvolnění a odpočinek, povznášejí tělo i ducha. Pronikají do hlubin podvědomí a silně podporují léčení a transformaci. Harmonizují biopole i fyzické orgány lidského těla. 

Uslyšíte terapeutický vibrafon Tóny života, který obsahuje devět Solfeggio frekvencí tvořících starověkou hudební stupnici. A speciální hluboký gong 78Hz, který uzemňuje a podporuje chuť do života. Zmínky o těchto frekvencích sahají do starověku, kdy byly součástí gregoriánských chorálů zpívaných v gotických katedrálách.
Tóny života Solfeggio frekvencí nám pomáhají vrátit naše tělo do původního nastavení při stvoření.

Praktické info:

Aby ses mohl/a s jemnou energií Kakaa i se Sebou lépe propojit, je dobré v den konání jíst lehké jídlo, pít lehké nápoje, vyhnout se masu a stimulantům jako je káva, alkohol, cukr. Pijte často čistou vodu před i po ceremonii.
S sebou hrneček a lžičku, fajnšmekři vylizovatelnou misku.  
K zalehnutí karimatku a deku, polštářek, šátek přes oči pro hlubší ponor do sebe.

 

Cena: 700,-Kč, na místě 800,-Kč (na místě po předchozím přihlášení, pokud byste náhodou nemohli přijít, pošlete za sebe náhradníka 🙂 )

Vstupenky zde  – (uzávěrka přihlášek do pondělí 14:11.)

Termín: sváteční čtvrtek 17.11.2022 od 15:00 do 19:00 hodin

Místo setkání:  Kateřinská 83/10, 779 00 Olomouc, Česká Republika

 

Těšíme se na vás a vše co přijde. 😉

Aramian Hynek, Petr Makeš