Vibrace slov a zvuku přeprogramovávají DNA
17 května, 2018
Hudební seminář Tónů života – Uherské Hradiště 9.10.2018 v 17:30
29 září, 2018
Zobrazit vše

Tóny života – harmonizující a uvolňující tóny Solfeggio frekvencí

Tóny života

Vibrace zvuku mají zásadní vliv na naše zdraví. Hudební tóny Solfeggio frekvencí pocházejí z velmi staré hudební stupnice používané naposledy ve středověku. Tyto tóny nás zklidňují, uvolňují a pomáhají nastartovat samoléčebné procesy, energeticky čistí také prostor.

Spolupracujeme se slovenským hudebníkem a autorem unikátního vibrafonu Gabrielem Pospíšilem a zastupujeme jej v České republice. Nyní máme první vibrafon na Moravě. 🙂

Přímo pro vás rádi uděláme relaxační hudební meditaci, terapeutický hudební seminář, energetické čištění prostoru nebo velký koncert Solfeggio frekvencí na unikátní vibrafon.

 

 

V nabídce máme také samostatný Srdeční tón, který zklidňuje mysl, uvolňuje stresy, je to tón lásky a transformace. 

Srdeční tón je laděný na Solfeggio frekvenci 528 Hz, která účinně harmonizuje energetický systém člověka, probouzí buňkovou a genetickou paměť do její původní čistoty a tím spouští ozdravný proces organizmu.

Také podle odborníků v genetické biochemii je 528 Hz opravnou frekvencí pro poškozenou DNA. Přináší nové stimuly pro mysl a somatický systém těla, podporuje mozek pro udržení mladé, zdravé a aktivní mysli.

Podle našich praktických zkušeností po dvou letech používání je tón ideální na uvolnění před spaním, na harmonizaci srdečního meridiánu, na snížení bolesti, na harmonizaci po náročném dni. Výborný doplněk pro terapeuty, kteří potřebují uvolnit a příjemně naladit jak své klienty, tak i sebe 🙂 , před vlastní terapií.

K dosažení nejlepšího účinku doporučujeme gong poslouchat aspoň jednou denně bez omezení, v klidu, při rozjímání. Vhodné pro všechny členy rodiny. Nejlepší účinky se dostavují asi po šesti týdnech každodenního naslouchání.

Můžete si jej objednat přímo u nás.

 

 

Solfeggio frekvence pocházejí z velmi staré hudební stupnice používané ve středověké hudbě, náboženských zpěvech a obřadech. Věřilo se, že Solfeggio tóny, pokud jsou zahrány nebo zpívány v harmonické kombinaci, umožňují dosáhnout spirituální blaženosti, uzdravení a transformace.

Poslech devíti základních Solfeggio tónů může přinášet:

174 Hz – anestetikum odstraňující fyzickou a duševní bolest, dává orgánům pocit bezpečí a motivuje je k co nejlepší činnosti

285 Hz – pomáhá při léčbě ran z energetického hlediska, popálenin, pomáhá návratu poškozené tkáně do původní podoby

396 Hz – uvolnění emocionálních vzorů viny a strachu, pomáhá k dosažení cíle, umožňuje probuzení a návrat k realitě

417 Hz – rozpuštění starých emočních blokád, odstraňuje omezující pocity, ulehčuje změny, dodává energii

528 Hz transformace, frekvence lásky, opravuje DNA do původní podoby (podle oficiálních poznatků současných genetiků!), zvyšuje energii, tvořivost, vnitřní klid, přivádí duchovní zážitky a osvícení

639 Hz – harmonizace mozku, rozvíjení a soudržnost vztahů, podpora komunikace buněk s okolím a duchovními světy

741 Hz – napomáhá vyjadřování, řešení, probouzí intuici, čistí buňky od toxinů a elektrosmogu

852 Hz – návrat k duchovní jednotě a řádu, probouzí lásku bez podmínek, je spojený se světlem

963 Hz – posvátný akord, který probouzí DNA a aktivuje šišinku mozkovou

 

Tóny života mandala

Video.

Připravujeme také nové webové stránky www.tony-zivota.cz, kde budeme informovat podrobněji.

Mail: tony-zivota@seznam.cz.