Stavební medicína – kdy a proč vznikla?
11 ledna, 2021
Feng Shui v hotelu SEN
19 ledna, 2021
Zobrazit vše

Solfeggio Tóny života a vliv na krev

Na Slovensku proběhl zajímavý experiment kolegy a autora vibrafonu Gabriela Pospíšila ohledně vlivu Solfeggio tónů na lidské tělo.

Zjistilo se, že Tóny života a tedy Vibrafon, mají pozitivní vliv na krev jako takovou. Docházelo k osamostatnění červených krvinek, k „okysličení“ krve. Erytrocyty reagovaly podobným způsobem jako když se ovlivňují magnetickým polem, laserem nebo molekulárním vodíkem. Vliv na shlukování  červených krvinek byl velmi zřetelný. Krev, která už byla odebraná na sklíčku před samotným hraním reagovala jen v některých případech.

Krev, která byla po celý čas v těle a odebraná až po konci hraní, vykazovala výraznější vliv na hraní a efekt byl zjevný. Jak dlouho tento efekt vydrží po hraní není možné dostatečně a správně zhodnotit právě proto, že krev je velmi citlivá na změny, tak také krátká dehydratace může úplně zkreslit výsledek. A to je jen jeden z možných vlivů na krev. Životní styl, strava či vlastní psychika mají rozhodující podíl na celkovém výsledku.

Na nahrávkách bylo vidět, že některé frekvence jsou spíše stabilizační – synchronizující celé tělo a jiné měly charakter agresivnějšího vlivu na aktuální stav. Chovalo se to jako kumulace energie a následně jakoby rázová vlna energie, která se uvolnila.

Podrobnosti najdete zde.