Kontakt

  * potřeba vyplnit


  Ing. Petr Makeš

  kancelář: Brno - dle předchozí domluvy

  tel.: +420 608 617 211

  petr@zdravy-domov.cz

  www.zdravy-domov.cz

  název firmy (OSVČ): Ing. Petr Makeš

  sídlo: Viniční 1520/103, 615 00 Brno

  IČ: 756 45 921, nejsem plátce DPH

  č.ú.: 2901916752 / 2010

  GDPR – ochrana osobních údajů

  Můj příběh

  Jak jsem se dostal k harmonickému designu a Solfeggio frekvencím?

  Začalo to v roce 2000. Tehdy jsem navštívil jednu přednášku o Feng Shui a zcela mě tato oblast pohltila. Stal jsem se součástí skupiny přátel a kolegů, která se pravidelně setkávala. Přebírali jsme informace o Feng Shui a zdravém bydlení ze všech významných zdrojů, kurzů u nás i v zahraničí. K tomu jsme přidali vlastní výzkum vlivu tvarů budov na život a jejich provázanost s čínskou medicínou. Vše jsme ověřovali v praxi a tím jsme zdravé bydlení posunuli o další kus vpřed.

  Osobně mě Feng Shui oslovilo především z pohledu popisu vibrací tvarů, barev, materiálů, technologií, světových stran, orgánů v těle, emocí a dalších a jejich vlivu na člověka. Plně se ukazuje, že - "Na počátku bylo slovo" – tedy vibrace, vlnění. Sebe i prostor kolem můžeme rozladit nebo naladit, harmonizovat.

  Nyní se věnuji především dvěma činnostem, které mi přináší radost.

  Muzikoterapiím Solfeggio Tónů života, které mají na nás nejsilnější vliv a které jsou spojeny s přírodní geometrií a stavbou lidského těla. Při jejich poslechu dochází k přenastavení těla do původního naladění. Nádherně také harmonizují prostor.

  A druhou činností jsou návrhy stolů Harmony v křivkách zlatého řezu, univerzálního poměru života. Navrhuji a spolu s kamarádem stolařem vyrábíme vlastní pracovní, konferenční a zasedací stoly z masivního dřeva ve speciálních proporcích, vykládané drahými kameny. To vše pod značkou Harmony Design.

  Přeji nám všem harmonii kolem nás i v nás :-)

  Petr Makeš