Dodávám osvědčené speciální harmonizační a vitalizující doplňky do interiéru i pro vnitřní zdraví. Podporuji místní výrobce a dodavatele. Samozřejmostí dodávek je poradenství kam a jaký prostředek instalovat, aby splnil tu nejlepší službu.

Pro živou vodu

Revitalizační karafy, fontány

V nabídce máme harmonizující karafy ve zlatém řezu, s květem života, z křemičitého ručně foukaného skla. Takto revitalizovaná, oživená voda získává živé vibrace, které podporují život, energii v meridiánech a oživují orgány v lidském těle.

Harmonizátory vody

Průtokové harmonizátory vody přímo na přívod do domu. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. Sekundárním vlivem je, že se méně usazuje vodní kámen.

Pro zdravý vzduch

Esenciální oleje

Nově máme nejčistší esenciální oleje od Young Living s terapeutickou kvalitou pro osobní zdraví i čištění prostoru. Vibrace esencí povznáší tělo i ducha.

Aromalampy

Aromalampy vyrobené ve zlatém řezu s květem života. Nádherný design podle přírody.

Ionizéry

Kvalitní ionizéry od Green World pro doplnění záporných iontů do obytného i pracovního prostoru (záporné ionty také změříme).

Pro harmonický zvuk

Tóny života, srdeční tón

Unikátní hudební tóny Solfeggio frekvencí pocházejí z velmi staré hudební stupnice používané naposledy ve středověku. Zvláště srdeční tón (tón lásky) 528Hz má vliv na transformaci a opravu DNA, což bylo prokázáno genetiky. Podrobnosti zde.

Tyto tóny a bubny výborně čistí také prostor.

Vyladěné zvonkohry Feng Shui do interiérů

Zvonkohry jsou určeny pro harmonizaci proudění a vitalizaci čchi. Používají se především v interním prostoru na harmonizaci přímých liniích. Jsou vždy pečlivě a originálně vyladěny podle pěti živlů (voda, dřevo, oheň, země, kov) s nádherným zvukem. Velikost zvonkoher se volí podle velikosti prostoru. Rád poradím s nejvhodnějším místem umístění. Jde o českou ruční práci. Dostupnost na zavolání.

Designové a energetické doplňky pro prostor i člověka

Energetické a harmonizující obrazce na plátně

Obrazec Květ života přináší harmonii a klid. Vhodný do obytných prostor, i do ložnic.

Polibek Venuše je obrazec, který vytvoří planeta Venuše vůči Zemi za 8 let. Za tuto dobu se k ní 5 krát přiblíží a zdánlivě ji „políbí“. Tento nádherný pentagram v sobě zahrnuje poměry zlatého řezu,  univerzálního zákonu vesmíru.

Ideální pro dynamizaci prostoru, do pracovního prostředí, firem i kanceláří, ale také obývacích pokojů.

Dodáváme v různých velikostech vytištěné na plátno na dřevěném rámu.

BioProtect – harmonizace vlivu Elektrosmogu

Při vývoji produktů „BioProtect“ byly aplikovány fyzikální zákony a staré poznatky Nikoly Tesly o podélném vlnění, což umožnilo výrazně zmírnit biologicky škodlivý vliv Elektrosmogu. Účinky jsme porovnávali s dalšími „harmonizátory“ a BioProtect poskytuje ochranu biopole člověka před vlivem Elektrosmogu!

BioProtect Handy harmonizuje prostředí v okolí používaného zařízení, takže se budete opět lépe cítit, koncentrovat, budete klidnější, vyrovnanější a lépe spát.

Vhodné především pro mobily (samolepící folie 1,5×2,5cm)

Karta BioProtect je vhodná pro pasivní ochranu, kdy se nosí na těle a chrání před zářením pocházejícího z vnějších zdrojů, především notebooků a napájecích rozvodů a dalších.

Certifikace – produkty jsou certifikovány mezinárodními nezávislými společnostmi IIREC a IGEF. Schopnost neutralizace elektromagnetického záření byla prokázána elektro akupunkturou, kineziologickým svalovým testem, krevním obrazem při mikroskopii v zástinu, změnami na EEG a dalšími fyziologickými testy. Podrobnosti najdete zde.

Krystaly Feng Shui + šperky

Krystaly slouží pro zjemnění toku energie čchi v interiéru dle zásad Feng Shui. Především pro harmonizaci přímých negativních linií dveře-okno nebo dveře-dveře. Nádherně lámou sluneční paprsky do duhy. K dispozici jsou různé velikosti podle plochy okna. Česká ruční práce.

Doplňky zdraví Ramissio, superpotraviny

Živá nepasterovaná šťáva z Goji od firmy Ramissio s mimořádně vysokým obsahem antioxidantů, enzymů, vitaminů, potřebných aminokyselin a prvků. Je nazývána elixírem mládí.

K dispozici také další unikátní doplňky zdraví – rybí vstřebatelný kolagen, hřejivé náplasti Ramissio Strips, detoxikační náplasti, Impulse plný živin a enzymů, antivirózní betaglukan, energetické a proteinové doplňky stravy. Rád poradím s registrací i užíváním.

eshop – pomoczivotu.ramissio.com

a další zajímavé energetické doplňky a zařízení – rádi poradíme